Cumartesi, Nisan 29, 2017

Haber (2) Ana sitemizde düzeltmeler oyduğu için buradan devam ediyoruz:

Şeytanın duası; İnşallah  yapacağım olgunun gerekeni bilirim, bir gece ansızın gelebilirim...


TSK'nın Şengal'deki PKK hedeflerine yönelik göstermelik hava saldırısını değerlendiren şeytanın o çocuğu olarak bilinen Erdoğan, "Bu milletle oyun oynanmaz. Herkes bunu görecek. Dolayısıyla vakti saati geldiğinde ne yapacağımızı biz gayet iyi biliriz. Bir gece ansızın gelebiliriz" dedi. Bir yerde doğru söyledi yalnız Şu da bilinmeli "Türk askerini yaptığına veya yapacaklarına Şeytanın aklı bile ermez" diye bir söz vardır. Şeytan dua etse de son söz Türk olanan Türk ulusunun barından kopan ve yerinde onuru için ölmekten korkmayan Türk askerinin olacağı unutulmamalıdır. bunu unutan şeytan ve onun uşakları dua etse de son söz bu ordunu olacaktır... Şimdi şeytanın o çocuğunu duasına bir bakalım...Yorumsuz olarak bu haberi veriyoruz... 

Algılama operasyonları çerçevesinde; Tribünlere yönelik olarak konuşan şeytanı o çocuğu olarak bilinen Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen TÜMSİAD'ın olağan genel kurul toplantısında konuşma yaptı. Şeytana inanırsanız şeytanın duasını okuyan Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşlarını yorumsuz olarak şöyle yayınladığı gibi aktaralım:
  • Ülkemizde artık kimlerin başka güçlerin emrinde birer ihanet çetesi olarak faaliyet gösterdiği, kimlerin de Allah'ın rızası yolunda gayret sarf ettiği tüm açıklığıyla ortaya çıkmıştır. Müslümanın aynı delikten tekrar tekrar ısırılmayacağı tavsiyesini aklımızdan hiç çıkarmadan tüm ihanet çetelerinin kökünü kazımakta kararlıyız. Ülkesine ve milletine sadakatle bağlı, İslam aleminin birliği ve beraberliği, tüm insanlığın hayrı için çalışan herkese kapımız da kalbimiz de sonuna kadar açıktır.
  • Biz şuna inandık, fetih yakındır.

'BİZ EL ELE VERELİM RAKKA'YI DEAŞ'A MEZAR EDERİZ'

  • Şimdi hedef dedik ki Münbiç ve diyoruz ki Amerika'nın başını çektiği koalisyon güçleriyle beraber biz Rakka operasyonunu yaparız. Ama Amerikalı dostlara da diyoruz ki gelin, yanınıza terör örgütü almayın. Çünkü bir terör örgütünü bir başka terör örgütüyle temizlemek olmaz. Böyle bir yanlış saplantı içinde olmayın. Çünkü terör örgütlerinin iyisi kötüsü olmaz. Bunların hepsi kötüdür. Biz el ele verelim Rakka'yı DEAŞ'a mezar ederiz.
  • 16'sında Amerika'da Sayın Trump ile görüştüğümüzde hep belgeleri de önlerine koyacağım. 'Bakın durum bu'. Yani biz koskoca Amerika, bu kadar koalisyon güçleri ve Türkiye, biz el ele verelim, Rakka'yı DEAŞ'a mezar ederiz. Bunlar kendilerine kaçacak delik ararlar. Aynı şekilde Musul, aynı şekilde El Ambar, buralarda da bu mücadeleyi sürdürelim. Eğer bunu Irak'ta kendi hallerine bırakacak olursak sürekli kurban vermeye devam ederiz. İşte Telafer, işte Sincar, ne oldu, baktık ki olmuyor Sincar'a bir operasyon, öbür tarafa bir operasyon, yaklaşık 210, 220 tane teröristi orada hallettik ve en önemli merkezlerini oralarda vurduk. Niye? Bu milletle oyun oynanmaz. Herkes bunu görecek. Dolayısıyla vakti saati geldiğinde ne yapacağımızı biz gayet iyi biliriz. Bir gece ansızın gelebiliriz.

'NEREYE KADAR SABIR? BİR YERE KADAR'

  • Biz de şu anda Batı'dan ne istiyoruz? Yapacaksan yap, varsa sende bir adalet anlayışı, adaletini göster, ortaya bunu koy. Türkiye işte taa sene 64, sene 2017. 54 yıldır kalkıp da şu Avrupa Birliği kapısında Türkiye'yle dalganı geçme. Çözecekseniz bu işi çözün. Bu milletin de bir sabrı var. Bir yere kadar. Ondan sonra da Erdoğan böyle konuşunca, 'Niye Erdoğan böyle konuşuyor?' Diktatör dersiniz sabır, her türlü hakareti yaparsınız sabır. Nereye kadar sabır? Bir yere kadar.
  • Şimdi Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinde kendilerine çözüm arayanlara sözüm şudur: Başarıyı yanlış yerde arıyorsunuz, başarıyı mahkeme kapılarını aşındırarak değil, ancak milletin gönlüne girerek elde edebilirsiniz. Egemenlik kayıtsız şartsız milletin değil mi? Milletin. Niye millete saygı duymuyorsunuz? Millet kararını verdi ya, bu işi bitirdi, boşuna uğraşıyorsunuz. 16 Nisan artık geride kaldı, milletimiz iradesini ortaya koydu, tercihini yaptı. Bir kez daha milli irade hür bir şekilde sandıkta tecelli etmiştir.
  • O sandıklar size kalsın.

'ÖNÜMÜZDEKİ SALI GÜNÜ KURUCUSU OLDUĞUM PARTİYE TEKRAR ÜYE OLACAĞIM'

  • Önümüzdeki salı günü anayasamızın 16 Nisan'da değişen hükmü ile elde ettiğimiz bir imkanı kullanacak, kurucusu olduğum partiye tekrar üye olacağım. Ardından da 21 Mayıs'ta yapılacak olağanüstü kongremizde malum, partimizin yeni yönetim şekli belirlenecek. Buradan alacağımız enerjiyle bir yandan teşkilatlarımızı güçlendirerek seçimlere hazırlayacak, bir yandan da icraatlarımızla milletimizin gönlünde daha yükseklere çıkmanın yollarını arayacağız.

'BİLİYORUM SİZİN RESMİ ÖZ SERMAYENİZİN DIŞINDA DA SERMAYENİZ VAR, SÜRÜN BUNLARI'

  • Bu ülkenin kullanılmayan her potansiyeli hem bizim hem iş adamlarımızın açısından büyük bir kayıptır. İş adamlarımıza sesleniyorum; yastığınızın altındaki değerleri çıkarın. Sürün bunları sermayenize. Biliyorum sizin resmi öz sermayenizin dışında da sermayeniz var. Sürün bunları.

Hiç yorum yok: